Projekt

Premiera: profesjonalne konta dla farmaceutów

14 maja 2020 r., w Dniu Farmaceuty, Grupa farmacja.net ogłosiła premierę Zaufanych Profili Farmaceutów. Globalne wdrożenie oparte na biznesowych narzędziach Google zostało jako pierwsze uruchomione w Polsce w imiennych kontach farmaceutów w domenie www.farmaceuta.pl.

Dlaczego profesjonalne i bezpieczne konta farmaceutów są takie ważne? Przedstawiciele służby zdrowia, w tym także farmaceuci, wymieniają się między sobą, także elektronicznie, informacjami zawierającymi dane pacjentów oraz dotyczącymi ich zdrowia oraz terapii. Często za pośrednictwem poczty elektronicznej komunikują się też z samymi pacjentami.

Dzięki Zaufanym Profilom Farmaceutów od Grupy farmacja.net, każdy farmaceuta w Polsce i nie tylko, będzie mógł teraz bezpiecznie korzystać z profesjonalnego i wygodnego, a co najważniejsze, w pełni zgodnego z wymogami HIPAA konta e-mail w domenie farmaceuta.pl/ farmaceuta.eu, które spełnia również wymogi związane z ochroną prywatności i danych osobowych (RODO). Dzięki zastosowanym w usłudze przyjaznym i łatwym w użyciu płatnych kont G Suite, konta pocztowe farmaceutów będą nie tylko w pełni bezpieczne, ale także otworzą przed użytkownikami możliwość używania aplikacji dla biznesu Google: Google Drive – usługę pełnego pakietu biurowego, Google Calendar oraz narzędzia do wideokomunikacji. I choć bezpłatne konto Gmail daje podobne funkcjonalności, to największą różnicą, jaką oferuje G Suite, jest to, że daje możliwość spełnienia wcześniej wspomnianych wymogów HIPAA.

Sprawdź jak możemy wesprzeć Twoją markę!
Zadzwoń:

 +48 22 112 19 22