Projekty

Zobacz nasze wybrane projekty

Premiera: profesjonalne konta dla farmaceutów

14 maja 2020 r., w Dniu Farmaceuty, Grupa farmacja.net ogłosiła premierę Zaufanych Profili Farmaceutów. Globalne wdrożenie oparte na biznesowych narzędziach Google zostało jako pierwsze uruchomione w Polsce w imiennych kontach farmaceutów w domenie www.farmaceuta.pl.

Punktowane szkolenia „Nowoczesny farmaceuta” w 7 miastach

Czy wiecie, że jesienna edycja naszych konferencji z cyklu „Nowoczesny farmaceuta. Informacja o leku w praktyce aptecznej” pozwoliła setkom farmaceutów poszerzyć wiedzę i zdobyć aż 20 punktów edukacyjnych?

Konferencja „Proces decyzyjny w opiece farmaceutycznej” i ponadprzeciętne zainteresowanie farmaceutów

Niemal 1100 farmaceutów wzięło udział w sześciu konferencjach z cyklu zorganizowanego przez nas we współpracy z Angelini Pharma Polska – „Proces decyzyjny w opiece farmaceutycznej – podejmowanie decyzji terapeutycznych i analiza ich konsekwencji”.

Świąteczne Śniadanie Biznesowe Grupy farmacja.net

Nowości w Grupie farmacja.net, aplikacja Pharm:assistant – jej możliwości, wyniki i dalszy rozwój oraz farmaceutyczne perspektywy roku 2020 – to główne tematy poruszone przez nas podczas Świątecznego Śniadania Biznesowego, które odbyło się 10 grudnia 2019 r. w Warszawie.

„Przedstawiciel farmaceutyczny w dobie transformacji cyfrowej”, czyli Drugie Śniadanie Biznesowe Grupy farmacja.net

Ponad 80 managerów z działów marketingu i trade marketingu z 42 firm farmaceutycznych gościliśmy podczas Śniadania Biznesowe z Ekspertami, pod hasłem: „Przedstawiciel farmaceutyczny w dobie transformacji cyfrowej”. Wydarzenie miało miejsce 11 października o godz. 9.00 w warszawskim Centrum Konferencyjnym MsMermaid (The Tides).

Sukces frekwencyjny szkoleń dla studentów farmacji

Niemal 700 studentów farmacji wzięło udział w cyklu merytorycznych spotkań „Biznes apteczny w pigułce, czyli AdS (Apteka dla Stażysty)”, które w listopadzie 2018 r. odbyły się na sześciu wydziałach farmaceutycznych. Głównym celem projektu było przygotowanie przyszłych farmaceutów do aktywnego wejścia na rynek pracy i wprowadzenie ich w tajniki biznesu aptecznego. Organizatorem wydarzeń była Grupa farmacja.net – wielokanałowa platforma komunikacji z farmaceutami i technikami farmaceutycznymi z całej Polski.

Poznaliśmy wydarzenie i osobowości 20-lecia w branży farmaceutycznej

Czytelnicy portalu farmacja.pl wybrali wydarzenie i osobowości 20-lecia w branży farmaceutycznej. W trwającym od 3 września do 17 września 2018 r. plebiscycie najwięcej głosów i tytuł kamienia milowego polskiej farmacji uzyskała nowelizacja Prawa farmaceutycznego – „Apteka dla Aptekarza”. Tytuł „Osobowości 20-lecia: farmaceuta, który wpłynął na obraz polskiej farmacji” zdobyła Dr Irena Eris. W kategorii „niefarmaceuta” za „Osobowość 20-lecia” Czytelnicy uznali Prof. dr hab. n. med. Małgorzatę Kozłowską-Wojciechowską. Organizatorem plebiscytu była Grupa farmacja.net.

Co i dlaczego rekomendują farmaceuci? – Śniadanie Biznesowe Grupy farmacja.net

10 października 2018 r. w Centrum Konferencyjno-Biznesowym Concept 13 (DH Vitkac) w Warszawie odbyło się wyjątkowe wydarzenie dla kluczowych managerów na rynku farmaceutycznym – Śniadanie Biznesowe z Ekspertami „Farmaceuci 2018. Co i dlaczego rekomendują?”. Organizatorem spotkania była Grupa farmacja.net, we współpracy z Pharmaceutical Consulting.

Konferencja o racjonalnej suplementacji

Przyjmowanie suplementów diety jest często uważane za łatwy sposób wzbogacenia źle zbilansowanej diety oraz element nowej mody związanej ze zdrowym stylem życia. Coraz częściej jednak można zaobserwować brak racjonalnego podejścia do stosowania tego typu produktów. To dlatego tak cenna jest wiedza farmaceutów o tym jak weryfikować potrzeby pacjenta i eliminować błędy związane z nieracjonalną suplementacją.

Sprawdź jak możemy wesprzeć Twoją markę!
Zadzwoń:

 +48 22 112 19 22